Trendyol – iPhone,iPad – TR NON-INCENT

Offer Expired: This offer is no longer available on the CPALead network and is displayed for informational purposes. Click here to find offers currently available from cpalead.
00000
0/5
Offer Details:
Offer Name: Trendyol - iPhone,iPad - TR NON-INCENT
Preview: Preview Landing Page
Network: CPALead
Network Platform: Proprietary
Status: Expired
Last Updated: Oct 25, 2016
Date Added: Oct 11, 2016
Payouts: $0.61 / cpa
Categories:
Join CPALead
Only members of CPALead can promote this offer. Join Now!

Network Owners Look Here!

If your network runs on the Proprietary platform. You can import this offer using the link below:
Import This Offer To Your Network
Affiliate Offer Description:
trendyol.com’un iPhone ve iPad Uygulamalarıyla Moda Cebinde! En sevdiğin markaların yeni sezon ürünlerine ve sana özel kampanyalarına ulaşmanın keyfini trendyol.com’un iPhone ve iPad uygulamalarıyla çıkar. Bu uygulamalar ile zaman ve mekan kısıtlaması olmadan istediğin an alışveriş yapabileceksin. iPhone ve iPad uygulamaları ile alışverişin zevki nasıl artıyor? Websitemizdeki tüm özelliklerimizle birlikte, uygulamalarımızda aşağıdakileri ilk defa yapabileceksin: •Tek adımda alışveriş! Kredi kartı detaylarını cihazında kayıtlı tutabilir ve sonraki alışverişlerinde ödeme adımını kolaylaştırabilirsin. •Gelişmiş ürün sayfalarıyla daha kolay alışveriş: Filtreleme özelliği ile aradığın ürünleri rahatlıkla bulabilir, ürün görselleri arasında dokunmatik ekran ile rahatça gezebilirsin. Ayrıca, bu uygulamalarla trendyol.com’daki aşağıdaki özelliklerden yararlanarak güvenli ve kolay bir şekilde en trend markaların yeni sezon ürünlerine ve sana özel kampanyalarına ulaşabileceksin: • Güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsin. • İade işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsin. • Eski siparişlerini inceleyip, kargo takibi yapabilirsin. • İndirim kuponunu kullanabilir, kampanyalardan faydalanabilirsin. trendyol.com’da her gün yepyeni markaların ürünleri satışa çıkar. Satılan ürünler %100 orijinaldir. Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.
You must be a member of CPALead to promote this offer. Click Here to join their network.
cpalead_logo About:

CPALead

33333
3/5
CPAlead offers the largest assortment of incentive based surveys to take advantage of your content and generate money on the Web. They have innovative ... Read More
|
|
2
0
|
Last Updated: Oct 28, 2016
Join CPALead

Write A Review Of Trendyol - iPhone,iPad - TR NON-INCENTLeave A Reply

Get Paid Weekly - $100 Min!